Restauracja żydowska w mieście Wrocław

Proponujemy Państwu dania z kuchni żydowskiej – są to tradycyjne potrawy, przygotowane z  najlepszych składników ( w trosce o naszych klientów, całkowicie zrezygnowaliśmy z konserwantów, sztucznych barwników i smakowych „ wspomagaczy” a chcąc propagowac zdrową kuchnię, nie używamy frytury , półproduktów, stawiając na wybór składników u sprawdzonych dostawców – zawsze więc nabywamy świeże mięso, warzywa, owoce oraz jajka klasy „0”)
Co istotne, serwowane przez nas specjały , nie są koszerne, ale nadaliśmy im urok klasycznych dań, od pokoleń przyrządzanych i podawanych w żydowskich domach.
Taka właśnie jest nasza restauracja : ciepła, gościnna i czerpiąca z najlepszych, kulinarnych receptur!


Serdecznie zapraszamy – „Sarah” Wrocław ul. Włodkowica 5
Lokal znajduje się w Dzielnicy Czterech Świątyń tuż przy Synagodze.
Organizujemy przyjęcia okolicznościowe. Na specjalne zamówienie, poparte rezerwacją, zamówienia, szykujemy wykwintne potrawy (np. kawior po żydowsku lub gefilte Fish) Menu ustalamy z naszymi Goścmi

Aktualności

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do wypróbowania naszych nowych smakołyków! Oto przed Państwem  Falafel!

Pyszne danie z ciecierzycy, podawane w towarzystwie trzech sosów i mixu sałat, polecane nie tylko dla wegetarian, ale także dla miłośników niebanalnych dań.

W tym tygodniu Państwa podniebienie pieścić będzie również delikatna zupa-krem z dyni oprószona słonecznikiem.

Jako, że południa nadal są gorące, a wieczory chłodne przygotujemy dla Państwa również nowe napoje orzeźwiające, a także niezmiennie rozgrzewającą ciało i zmysły herbatke Sarah.

Serdecznie zapraszamy!